O webu

Historie

Webové stránky vytvářené mou osobou jsou tu v různých formách prezentovány již od listopadu 2008. O hokej jsem se začal podrobněji zajímat zhruba od ZOH v Naganu v roce 1998. Zapisoval jsem si různé výsledky zápasů do sešitů, vystřihovával články, brouzdal po Teletextu. Něco podobného jsem měl tedy v plánu již v roce 2008, kdy jsem sestavil první webovky na webgardenu. Mělo jít hlavně o sběr výsledků z historie a po očku sledovat i aktuální sezony, ale prioritou byla historie. Postupně jsem se probíjel dalšími zkušenostmi, učil se a přes hostování na Webgardenu jsem nakonec zakotvil na vlastní doméně. Perlička: Před několika lety mi přišel e-mail zkrze uhrazení jakých si faktur za hokejky pro znojemskou mládež. V ten okamžik jsem si uvědomil, že svou práci nedělám zle, když si můj web spletli s tím oficiálním. Od té doby si pod titulek webu uvádím "Neoficiální stránky".

Současnost

Aktuálně se budu snažit vytvářet web trošku jiným směrem. Pojmu to více osobněji a uvidíme kam se za rok dostanu. Pokud půjde vše podle plánů, tak se v letošní sezoně 2017/2018 ulehčí zákulisní práce, tabulky bodování i tabulky po jednotlivých kolech základní části EBEL. I když si web prošel za několik let mnohými změnami, je tu s Vámi již devátý rok. Celý tenhle projekt, ve všemožných podobách a spleti různých forem prezentace je tvořený pouze jedním nadšencem, který se mu věnuje ve svém volném čase. 

Co na webu najdete?

Mapování nadcházející sezony 2017/2018 (jednotlivé zápasy Znojma v EBEL, tabulky, bodování, profily hráčů).  Zcela jistě tu nebude nic aktuální na minuty, k tomu slouží více než dobře různé zpravodajské sportovní weby nebo oficiální stránky klubu. Dále se tu budou objevovat archivní články, které budou navazovat na původní myšlenku, tedy pohledy do minulosti. Také bych rád mapoval různé hráče, kteří působili ve Znojmě a nyní hrají jinde (formou krátkých zpráv).