Vítkovice – Orli Znojmo

Historie se opakuje:

V dnešním zápase inkasovali Orli první branku již po 27 vteřinách. Podobně jako na startu loňské přípravy rovněž s Vítkovicemi. Podrobnosti z tehdejšího zápasu >>>zde<<<

Dvoubrankoví střelci:

V dresu Vítkovic zaznamenal dvě branky Ondřej Roman. Za Znojmo se trefil dvakrát Erik Němec, který do Znojma zavítal právě z Vítkovic.

Stručný průběh:

Orli se po prvním inkasovaném gólu z hole Romana dostali k vyrovnání až v 16.minutě, kdy srovnal na 1:1 Guman. Pouhou minutu poté vrátil vedení domácím Stránský – 2:1.Ve 24. minutě vyrovnal zápas na 2:2 Němec a svoji druhou brankou ve 44. minutě zápas na chvíli otočil ve prospěch hostujícího Znojma – 2:3. Domácím však stačily na vítězství dvě přesné trefy. V rozmezí 54. a 55. minutě se brankově prosadili Szturc 3:3 a druhou brankou v zápase Roman – 4:3.

Statistiky:

G: 1. Roman (Květoň, Hudeček), 17. Stránský, 54. Szturc (Kolouch, Kucsera), 55. Roman (Klok) – 16. Guman (Csamangó), 24. Němec (Bartoš, Zajíc), 44. Němec (Bartoš, Pohl).

Vyloučení: 6:8. Bez využití. Rozhodčí: Fiala, Šír – Gančarčík, Hlavatý. Diváci: 1513.

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Bartošák) – Klok, Sloboda, Baranka, Hrbas, Výtisk, Trška, D. Krenželok, Urbanec – Květoň, Roman, J. Káňa – Olesz, Hudeček, Zdráhal – Kucsera, Kolouch, Dej – Š. Stránský, Jáchym, Szturc – Tomi.

Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Stehlík, Pohl, Zajíc, Skrbek, Biro, Hanousek, Šnajnar, Bořuta – E. Němec, Bartoš, Yellow Horn – Račuk, Plíhal, Csamangó – Lattner, Matuš, Špaček – Beroun, Guman, Novák.